NASI EKSPERCI

TO LUDZIE, KTÓRZY ŁĄCZĄ WIEDZĘ, PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE Z WARTOŚCIAMI JAKIMI KIERUJĄ SIĘ W ŻYCU. WYKORZYSTUJĄC NARZĘDZIE I PRAKTYCZNE PODEJŚCIE, ZAWSZE UZYSKUJĄ WYZNACZONE CELE BIZNESOWE

PAWEŁ WNĘTRZAK

Prezes Zarządu KLG S.A.

JACEK GRZELEC

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ KLG S.A., CZŁONEK RADY NADZORCZEJ BROWAR PRZYSTAŃ SP Z O.O.

GRZEGORZ SPYRA

PREZES ZARZĄDU CRE POLSKA SP. Z O.O. PREZES ZARZĄDU ACTIVE LIFE SP. Z O.O. CZŁONEK RADY NADZORCZEJ BROWAR PRZYSTAŃ SP. Z O.O.

Paweł Wnętrzak

Prezes Zarządu KLG S. A. 

 

Człowiek, posiadający wyjątkowy zmysł inwestycyjny, potrafiący dostrzec potencjał w wartych uwagi przedsiębiorstwach i projektach. Wizjoner, widzący sukces tam, gdzie inni przechodzą obojetnie. Entuzjasta i pasjonat, wykazujący imponujący talent do wyszukiwania okazji biznesowych. Nigdy nie traci zapału i wiary, opierając działania na merytorycznych filarach.

Posiada niezachwianą wiarę w możliwości każdego człowieka. Jego siła, zmysł i niezwykła determinacja budzą nieskończoną wiarę i zawsze kończą się sukcesem. 

Działa z głową pełną innowacyjnych pomysłów, energią i nieustającą młodzieńczą ekspresją, które nie nikną pomimo wielu lat doświadczenia.

Optymizm i zapał, które towarzyszą mu każdego dnia przekłada na pomoc i wsparcie potrzebującym. Wierzy w człowieka i widzi w nim więcej niż inni. Wspiera, pomaga i napędza do działania utalentowaną młodzież, wskazuje drogę młodym przedsiębiorczym osobom, wyznaczając odpowiedni kierunek na ścieżce kariery.

Jacek Grzelec

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ KLG S.A.,
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ BROWAR PRZYSTAŃ SP Z O.O.

 

Kluczowa osoba w radzie. Jeden z filarów firmy, który swoje działania opiera na wiedzy i profesjonalizmie. Znany ze swojej skrupulatności oraz wrodzonego perfekcjonizmu zarządza kluczowymi projektami inwestycyjnymi KLG S.A. 

Nie boi się wyzwań, dlatego jest gotowy na wiele, ale nigdy nie pomija dogłębnej analizy i badań rynku. Skrupulatność, rzetelność i perfekcjonizm nie izolują go od zespołu, przeciwnie, to on wprowadza niezwykle pozytywną atmosferę w zespole KLG S.A.

Pasjonat sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Boks, który uprawia od lat wyrzeźbił w nim najmocniejsze cechy charakteru.

Z ringu wyniósł wiele. To na nim nauczył się koncentracji, skupienia i wytrwałości. Dlatego na ringu, jak i w biznesie walczy do końca, bo przecież to dopiero ostatnia sekunda kończy walkę. Dziś to on, jako trener przekazuje wiedzę i doświadczenie innym. Bez względu na wszystko, walka fairplay to zasada, którą kieruje się w życiu i biznesie.

Grzegorz Spyra

Prezes Zarządu CRE Polska SP. Z o.o.
Prezes Zarządu active life sp. z o.o.
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ BROWAR PRZYSTAŃ SP. Z O.O.
 

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji i nadzorze inwestycyjnym. W okresie ostatnich 10 lat zrealizował ok 13 inwestycji komercyjnych, takich jak: pawilony handlowe , stacje paliw oraz retail parki. Prowadząc i nadzorując inwestycje w pełnym zakresie od negocjacji w nabyciu nieruchomości do zakupu poprzez procedowanie niezbędnych decyzji oraz pozwoleń. Poszczególne inwestycje kończyły się sprzedażą bądź wynajmem do właściwego operatora lub operatorów.

Perfekcjonista dbający o szczegóły i każdy detal w projekcie. Rzetelność, skrupulatność i merytoryczne podejście do tematu sprawiają, że każda z inwestycji, którą się zajmuje jest należycie dopracowana.

logoklg

KONTAKT:
infolinia: +48 22 100 46 92 
e-mail: serwis.inwestora@klgsa.pl

KLG S.A. – CENTRALA
ul. Francuska 182, 40-507 Katowice
REGON: 243514512, NIP: 9542748283, KRS: 0000505251

KLG S.A. – ODDZIAŁ WARSZAWA
ul. Słomińskiego 5/250, 01-195 Warszawa
e-mail: warszawa@klgsa.pl